فصل پایانی

حاسِبُوا اَنْفُسَکُم قَبْلَ اَنْ تُحاسَبُوا وَ زِنُوها قَبْلَ اَنْ تُوزَنُوا وَ تَجَهَّزُوا لِلْعَرْضِ الاَکْبَرِ.

پیش از آنکه به حسابتان برسند، خود را ارزیابی کنید و در میزان قرار دهید و برای حسابرسی بزرگ‌تری آماده شوید .

 بازدید از وبلاگم بد نیست هرچند نظرات بسیار کم و ناچیزه ، گاها در بین نظرات مطالبی را می بینم  که احساس غرور میکنم و به خودم می بالم چون توانسته ام از مقدس ترین جملات دنیا ؛ روح زندگی و احساس امید در وبلاگم استفاده کنم اگه مطالب را دنبال کرده باشید حتما به  مطلب مقدس ترین عبارات دنیا برخورد کرده اید . به هر حال کم و کاستی در نهاد بشره ، حتما من رو میبخشید .

زندگی را زیاد سخت نگیرید که ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاست حتما به این مطلب یادتون هست که : مشکلات واقعی زندگیت چیزایی هستند که هرگز به خاطر نگرانت خطور نمیکنه ! مثل مشکلاتی که در یه ساعت معمولی در یه روز معمولی هفته تو رو به خودت میپیچونه !

دلم نیومد این مطلب رو در وبلاگم نذارم  :

شامپو را به موهایم می مالم. حسابی کف کرده است. توی آینه نگاه می کنم. موهایم سفید شده اند. آن روز هم جلوی آینه بودم که اولین موی سفیدم را دیدم. خیلی ترسیدم. داشتم پیر می شدم و هنوز به هیچ جا نرسیده بودم. راه راه اشتباهی رفته بودم. همانجا جلوی آینه تصمیم گرفتم برگردم و دوباره شروع کنم. می خواستم راه درست را بیابم. سرم را می شویم. دوباره به آینه نگاه می کنم. موهایم یکدست اند. از آنها راضیم. اگر شصت سالگی شروع می کردند به سفید شدن ، کارم ساخته بود. آن وقت دیگر نمی شد برگشت و راه را یافت. موهایم را خشک می کنم. با خودم فکر می کنم موها کنتور عمر ماها هستند و سفیر مرگ ما ادمها ... موهای خوبی دارم. زندگی را مدیون آنهایم .

 اول به خودم میگم :

که  دنیا به خسران عقبا نیرزد  .......  به  دوری ز اولاد زهرا نیرزد

قصد داشتم به مناسبت میلاد امام زمان (عج) چند روزی این آهنگ رو به عنوان آهنگ وبلاگم داشته باشم که با فصل پایانی وبلاگم همراه شد  ، آهنگ میمونه یادگاری من ....

به هر حال  . قلبم پر جمعیت ترین شهر دنیاست....

در پناه حق و توجه امام زمان (عج)

 التماس دعا

خداحافظ ....

/ 4 نظر / 36 بازدید
م

سلام من مدت کمیه که با وبلاگتون اشنا شدم ولی خیلی با اون انس گرفتم امیدوارم همیشه پاینده باشید

صادق

متن اهنگ وبلاگت فوق العاده اس به منم سر بزن تبادل لینک کنیم خیلی از وبت خوشم امد

دلت همیشه شاد