راز فانون جــــــــاذبه (قسمت اول)

 

از امروز پست جدیدی رو شروع میکنم که برای خیلی ها ممکن جدید هم نباشه ، به هر حال این موضوع مورد علاقه منه که خیلی دوستش دارم و کم و بیش راجع بهش مطالعه کرده ام ، از دوستان عزیز هم دعوت میکنم برای افزایش آگهی همه توی این ÷ست کمکم کنن.

 

ما همه با یک نیروی بی پایان زندگی می کنیم . و آن نیروی جاذبه است.


راز قانون جاذبه


تمام چیزهایی که وارد زندگی شما می شوند با قانون جاذبه وارد شده اند . تمام چیزهایی که شما در ذهن دارید به طرف خود جذب می کنید .

 

افکار تبدیل به اجسام می شوند . شما باید مشخص کنید چه چیزی را می خواهید ، به آن فکر کنید و بار ها ، بارها آن را در ذهن خود مرور کنید ، چیزی را که فکر می کنید به طرف خود جذب می کنید.

این برای هر کسی رخ می دهد اما افراد به چیزی فکر می کنند که نمی خواهند . قانون جاذبه هر چیزی را جذب می کند ، چیزی را که نمی خواهید و چیزی را که می خواهید .نباید روی چیزی که نمی خواهید تمرکز کنید زیرا قانون جاذبه آن را جذب می کند . تمرکز فکری را باید از روی چیزهایی که نمی خواهید به روی چیزهایی که می خواهید ، تغییر دهید .

کسی که بیشتر از بیماری حرف می زند همیشه بیمار است و کسی که بیشتر از ثروت حرف می زند ، ثروتمند است . یک فکر مثبت صدها بار قوی تر از یک فکر منفی است . افکار را به دقت انتخاب کنید .

مجسمه ای که از خود ساخته اید ، خودتان خواسته اید .  تمام اتفاقاتی که برایتان رخ  می دهد ،  خودتان خواسته اید . باید مراقب افکارتان باشید .

/ 5 نظر / 11 بازدید
لیلی

مطالب خیلی جالبی گذاشتی ازت ممنونم کمی امیدوار شدم به زندگی

بهداد ساجدی

درود قانون جذب یک قانون طبیعی است و فقط کافی است راه استفاده کردن آنرا بیاموزیم تا با ان همتراز شویم اولین تیم تحقیقاتی - کاربردی قانون جذب در ایران www.v-ision.ir

فاطمه

س.من کل مطالبتون رو خوندم فوق العاده بود از امشب تصمیم گرفتم افکار مثبت رو تمرین کنم.ممنون وبلاگ اموزنده ای بود مخصوصا واسه من پشت کنکوری

علی

مرسییی[گل]

sara

درووود دوست عزیز♡ واقعا قشنگ بود ... بسیار زیبا. حالم واقعا بد بود ولی سایت شما حالم را بسیار خوب کرد. واقعا از حال بد ب حال خوب رسیدم. سایتهایی از این قبیل را دیده بودم، ولی همه تکرار بود و زیاد چنگی ب دل نمیزد. سایتت عالیه. سپاس